Nabídka práce

Hledáte práci u nás na prodejně?

Možná hledáme právě Vás!

Přijmeme prodavače/čky na různá oddělení (dle aktuální potřeby)

Náplň práce: odborný prodej a péče o zákazníky, příjem a ukládání zboží, administrativa spojená s chodem prodejny

Požadujeme: slušné a příjemné vystupování, manuální zručnost a základní znalost práce na PC, trestní bezúhonnost

Znalost sortimentu a zkušenost z maloobchodu není nutná, ale je vítána.

Nabízíme: práci v malém kolektivu na plný úvazek 40 hodin týdně, dvousměnný provoz 7-18 hod., v neděli a o svátcích máme zavřeno, zaměstnanecké benefity (zaměstnanecké slevy, sleva na stravování v našem pohoštění v budově, 25 dnů dovolené)

Vaše dotazy rád zodpoví pan Javůrek na tel. 777 706 091 nebo e-mailu reditel@usroubka.cz. Na těchto kontaktech je možné si domluvit také osobní schůzku na pohovor.

Hledáte práci u nás v restauraci?

Přijmeme kuchaře/ku

Náplň práce: vaření obědových menu

Požadujeme: slušné a příjemné vystupování, výuční list, nápady a radost z práce :-)

Nabízíme: práci v malém kolektivu na plný úvazek 40 hodin týdně, v sobotu a neděli a o svátcích máme zavřeno, zaměstnanecké benefity (zaměstnanecké slevy, sleva na stravování v našem pohoštění v budově, 25 dnů dovolené)

Vaše dotazy rád zodpoví pan Barták na e-mailu jednatel@usroubka.cz. Na těchto kontaktech je možné si domluvit také osobní schůzku na pohovor.