Nabídka práce

Hledáte práci?

Možná hledáme právě Vás!

Přijmeme prodavače/čky na různá oddělení (dle aktuální potřeby)

Náplň práce: odborný prodej a péče o zákazníky, příjem a ukládání zboží, administrativa spojená s chodem prodejny

Požadujeme: slušné a příjemné vystupování, manuální zručnost a základní znalost práce na PC, trestní bezúhonnost

Znalost sortimentu a zkušenost z maloobchodu není nutná, ale je vítána.

Nabízíme: práci v malém kolektivu na plný úvazek 40 hodin týdně, dvousměnný provoz 7-18 hod., v neděli a o svátcích máme zavřeno, zaměstnanecké benefity (provize z prodeje, zaměstnanecké slevy, sleva na stravování v našem pohoštění v budově, 25 dnů dovolené)

Vaše dotazy rád zodpoví pan Javůrek na tel. 777 706 091 nebo e-mailu reditel@usroubka.cz. Na těchto kontaktech je možné si domluvit také osobní schůzku na pohovor.

Dále sháníme pomocnou sílu do kuchyně na plný i částečný úvazek.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení